Licensed to: VO>zeMN>(B34$<&B
Anna, Ft Loramie, Houston, & New Knoxville
Tuesday, April 27th, 2021
at Anna
04/27/2021 - 04/27/2021
Meet Scores
MALE TEAM SCORES 1 ANNA ANN 110.000 2 FT. LORAMIE FLOR 85.000 3 HOUSTON HOU 50.000 4 NEW KNOXVILLE NKN 8.000 FEMALE TEAM SCORES 1 ANNA ANN 120.000 2 FT. LORAMIE FLOR 85.000 3 NEW KNOXVILLE NKN 43.000 4 HOUSTON HOU 7.000
Event 1 GIRLS 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
10:08.16
2 Anna A
Anna
10:56.75
3 New Knoxville A
New Knoxville
11:48.16
4 Houston A
Houston
12:30.04
Event 2 BOYS 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
8:53.32
2 Anna A
Anna
9:01.16
3 Houston A
Houston
9:38.77
Event 3 GIRLS 100m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 London Reiss [763]
F 9
Anna
15.84
2 Ashley Bertke [780]
F 11
Anna
16.86
3 Corynn Heitkamp [405]
F 12
Ft. Loramie
17.20
4 Abby Wrasman [411]
F 11
Ft. Loramie
17.88
5 Madison Romanowski [758]
F 12
Anna
20.32
6 Rachel Gehret [416]
F 9
Ft. Loramie
21.15
Event 4 BOYS 110m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Gavin Kemper [414]
M 11
Ft. Loramie
16.07
2 Brandon Pollock [861]
M 12
Houston
17.12
3 Brandon Axe [711]
M 11
Anna
17.53
4 Ethan Sherman [409]
M 9
Ft. Loramie
18.28
5 Dalton Wick [715]
M 10
Anna
18.91
6 Isaac McDermott [723]
M 12
Anna
18.94
7 Jonah Resor [226]
M 12
New Knoxville
20.24
8 Bryce Jenkins [792]
M 11
Anna
20.53
9 Luke Jacobs [859]
M 9
Houston
21.38
Event 5 GIRLS 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Lola Thompson [206]
F 12
New Knoxville
13.02
2 Chloe Baughman [772]
F 11
Anna
13.59
3 Tanner Spangler [781]
F 11
Anna
13.66
4 Ally Smith [754]
F 12
Anna
13.72
5 Ella Doseck [753]
F 12
Anna
13.77
6 Lauryn Wolters [771]
F 11
Anna
13.78
7 Alyson Schmitmeyer [415]
F 11
Ft. Loramie
13.87
8 Hannah Raterman [429]
F 12
Ft. Loramie
13.90
9 Ava Bollheimer [755]
F 9
Anna
14.21
10 Bella Brown [760]
F 10
Anna
14.25
11 Macy Timmerman [406]
F 9
Ft. Loramie
14.30
12 Jessica Fischkelta [432]
F 10
Ft. Loramie
14.49
13 Gracie Deatherage [756]
F 9
Anna
14.56
14 Elisabeth Baende [227]
F 12
New Knoxville
14.86
15 Aubrie Coyer [735]
F 10
Anna
15.20
16 Lauren Wingler [207]
F 9
New Knoxville
15.30
17 Lucie Heinrichs [768]
F 9
Anna
15.35
18 Lucy Fergeson [759]
F 9
Anna
15.52
19 Faith McKee [810]
F 9
Houston
15.55
20 Whitney Timmerman [423]
F 9
Ft. Loramie
15.68
21 Anna Henry [836]
F 10
Houston
16.04
Event 6 BOYS 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Lucas Puthoff [402]
M 12
Ft. Loramie
11.55
2 Liam McKee [854]
M 12
Houston
11.80
3 Ben McDermott [709]
M 10
Anna
11.82
4 Jacob Sherman [420]
M 11
Ft. Loramie
12.22
5 Dalton Wick [715]
M 10
Anna
12.37
6 Nick Barhorst
M 12
Ft. Loramie
12.41
7 Brayden Romanowski [704]
M 10
Anna
12.72
8 Kyler Huber [877]
M 11
Houston
12.92
9 Maddox Deeren [725]
M 9
Anna
13.06
10 Xander Roby [212]
M 9
New Knoxville
13.14
11 Kameron Lukey [860]
M 9
Houston
13.52
12 Josh Fledderjohann [230]
M 10
New Knoxville
13.72
13 Brayden Kauffmann [719]
M 10
Anna
14.52
14 Alex Burd [730]
M 10
Anna
15.51
Event 7 GIRLS 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Anna A
Anna
1:51.52
2 New Knoxville A
New Knoxville
1:55.08
3 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
1:56.51
4 Anna B
Anna
2:02.62
5 Houston A
Houston
2:09.94
Event 8 BOYS 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Anna A
Anna
1:36.62
2 Houston A
Houston
1:41.24
Ft. Loramie A
Ft. Loramie
DQ
Event 9 GIRLS 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Kaitlyn Grillot [408]
F 11
Ft. Loramie
6:02.18
2 Grace Bensman [750]
F 10
Anna
6:08.07
3 Colleen Borchers [404]
F 9
Ft. Loramie
6:23.61
4 Maddie Simon [414]
F 12
Ft. Loramie
6:52.02
5 Addison Brewer [751]
F 12
Anna
7:04.03
6 Jessica Albers [434]
F 10
Ft. Loramie
7:38.73
7 Andrea Mantor [812]
F 12
Houston
8:05.07
Event 10 BOYS 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Hayden Schmidt [703]
M 11
Anna
4:38.83
2 Colten Gasson [410]
M 11
Ft. Loramie
4:40.01
3 Colin Gasson [412]
M 11
Ft. Loramie
4:59.06
4 Hunter Mowery [851]
M 11
Houston
5:10.64
5 Wes Vondenhuevel [865]
M 9
Houston
5:14.15
6 Noah Deeren [710]
M 10
Anna
5:16.45
7 Reece Smith [714]
M 12
Anna
5:23.25
8 Kaleb Putman [214]
M 9
New Knoxville
5:46.75
9 Cole Crim [869]
M 11
Houston
6:09.80
Event 11 GIRLS 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Anna A
Anna
52.69
2 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
54.65
3 Houston A
Houston
1:03.94
Event 12 BOYS 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Anna A
Anna
46.41
2 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
48.44
3 Houston A
Houston
53.90
Event 13 GIRLS 400m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Liberty Menke [205]
F 12
New Knoxville
1:06.52
2 Ally Smith [754]
F 12
Anna
1:07.75
3 Bethany Althauser [765]
F 11
Anna
1:09.02
4 Ella Boerger [419]
F 9
Ft. Loramie
1:09.07
5 Breann Reaman [773]
F 11
Anna
1:09.16
6 Ella Resor [210]
F 9
New Knoxville
1:12.78
7 Joelle Delisle [222]
F 11
New Knoxville
1:12.98
8 Kaylie Kipp [778]
F 11
Anna
1:13.28
9 Lucy Fergeson [759]
F 9
Anna
1:18.19
10 Whitney Timmerman [423]
F 9
Ft. Loramie
1:19.45
11 Anna Henry [836]
F 10
Houston
1:24.33
12 Bailey Mantor [806]
F 12
Houston
1:27.26
13 Katelynn Rockwood [823]
F 10
Houston
1:29.14
Event 14 BOYS 400m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Frank Rethman [406]
M 10
Ft. Loramie
53.99
2 Ethan Davis [847]
M 10
Houston
54.58
3 Ashton McMurray [223]
M 10
New Knoxville
54.73
4 Carter Beam [717]
M 12
Anna
56.91
5 Lucas Smith [702]
M 11
Anna
58.13
6 Jason Chaney [422]
M 12
Ft. Loramie
59.25
7 Ryan Poeppelman [723]
M 12
Anna
59.73
8 Jeremy Doty [228]
M 12
New Knoxville
1:00.90
9 Trey Vogler [845]
M 10
Houston
1:04.35
10 Alex Kellersmith [876]
M 10
Houston
1:07.69
11 Josh Fledderjohann [230]
M 10
New Knoxville
1:07.82
Event 15 GIRLS 300m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 London Reiss [763]
F 9
Anna
45.76
2 Corynn Heitkamp [405]
F 12
Ft. Loramie
48.81
3 Mary Landis [752]
F 12
Anna
54.96
4 Madison Romanowski [758]
F 12
Anna
58.19
5 Rachel Gehret [416]
F 9
Ft. Loramie
58.26
6 Katrina Meiring [808]
F 11
Houston
1:10.92
Event 16 BOYS 300m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Brandon Axe [711]
M 11
Anna
44.02
2 Brandon Pollock [861]
M 12
Houston
44.67
3 Isaac McDermott [723]
M 12
Anna
46.07
4 Colten Gasson [410]
M 11
Ft. Loramie
46.14
5 Ethan Sherman [409]
M 9
Ft. Loramie
47.44
6 Jonah Resor [226]
M 12
New Knoxville
53.81
7 Hayden Mowery [856]
M 10
Houston
55.26
8 Luke Jacobs [859]
M 9
Houston
57.35
Event 17 GIRLS 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Claire Rethman [418]
F 11
Ft. Loramie
2:26.01
2 Riley Heitkamp [410]
F 11
Ft. Loramie
2:41.49
3 Kaitlyn Grillot [408]
F 11
Ft. Loramie
2:43.78
4 Colleen Borchers [404]
F 9
Ft. Loramie
2:44.61
5 Caroline Leffel [219]
F 11
New Knoxville
2:52.15
6 Maddie Simon [414]
F 12
Ft. Loramie
2:57.48
7 Melisa Waterman [209]
F 11
New Knoxville
2:59.61
8 Hope Bixler [775]
F 11
Anna
2:59.63
9 Addison Brewer [751]
F 12
Anna
3:19.43
Event 18 BOYS 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Trey Ranly [413]
M 11
Ft. Loramie
2:11.63
2 Nick Fry [712]
M 12
Anna
2:12.08
3 Adam Ballas [407]
M 10
Ft. Loramie
2:13.06
4 Collin Frilling [727]
M 11
Anna
2:18.99
5 Wes Vondenhuevel [865]
M 9
Houston
2:21.11
6 Reece Smith [714]
M 12
Anna
2:21.14
7 Jason Chaney [422]
M 12
Ft. Loramie
2:30.85
8 Kaleb Putman [214]
M 9
New Knoxville
2:38.11
9 Nolan Merickel [850]
M 10
Houston
3:17.36
Event 19 GIRLS 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Lola Thompson [206]
F 12
New Knoxville
26.47
2 Camryn Wilson [757]
F 12
Anna
27.06
3 Kaitlyn Harris [776]
F 11
Anna
27.78
4 Jenna Wolters [777]
F 9
Anna
28.12
5 Kate Barhorst [421]
F 12
Ft. Loramie
28.28
6 Abby George [767]
F 9
Anna
28.41
7 Ella Doseck [753]
F 12
Anna
28.61
8 Gabrielle Myers [761]
F 11
Anna
28.64
9 Alyson Schmitmeyer [415]
F 11
Ft. Loramie
29.12
10 Elaine Roby [213]
F 12
New Knoxville
29.98
11 Macy Timmerman [406]
F 9
Ft. Loramie
30.37
12 Jessica Fischkelta [432]
F 10
Ft. Loramie
30.50
13 Breelyn Berner [762]
F 11
Anna
31.58
14 Faith McKee [810]
F 9
Houston
31.94
15 Aubrie Coyer [735]
F 10
Anna
32.30
16 Lucy Fergeson [759]
F 9
Anna
32.58
17 Lucie Heinrichs [768]
F 9
Anna
33.89
18 Rachel Gehret [416]
F 9
Ft. Loramie
34.30
19 Anna Henry [836]
F 10
Houston
34.61
20 Jessica Albers [434]
F 10
Ft. Loramie
50.88
Event 20 BOYS 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Lucas Puthoff [402]
M 12
Ft. Loramie
23.22
2 Ryan Poeppelman [723]
M 12
Anna
23.44
3 Ben McDermott [709]
M 10
Anna
23.56
4 Ashton McMurray [223]
M 10
New Knoxville
23.86
5 Ethan Kitchen [720]
M 12
Anna
23.87
6 Frank Rethman [406]
M 10
Ft. Loramie
24.22
7 Liam McKee [854]
M 12
Houston
24.37
8 Ethan Davis [847]
M 10
Houston
24.49
9 Carter Beam [717]
M 12
Anna
24.51
10 Ryan Hoelscher [400]
M 10
Ft. Loramie
25.16
11 Ryland Dyrness
M 12
New Knoxville
25.34
12 Devin Wray [405]
M 12
Ft. Loramie
25.74
13 Dalton Wick [715]
M 10
Anna
25.76
14 Jacob Sherman [420]
M 11
Ft. Loramie
25.79
15 Brayden Romanowski [704]
M 10
Anna
26.09
16 Ethan Sherman [409]
M 9
Ft. Loramie
26.78
17 Maddox Deeren [725]
M 9
Anna
27.06
18 John Bruggeman [411]
M 9
Ft. Loramie
27.26
19 Xander Roby [212]
M 9
New Knoxville
27.68
20 Kameron Lukey [860]
M 9
Houston
28.10
Event 21 GIRLS 3200m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Olivia Borchers [401]
F 11
Ft. Loramie
13:30.74
2 Kaylie Kipp [778]
F 11
Anna
13:50.26
3 Hope Bixler [775]
F 11
Anna
14:54.66
4 Andrea Mantor [812]
F 12
Houston
17:58.43
Event 22 BOYS 3200m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Hayden Schmidt [703]
M 11
Anna
10:28.24
2 Colten Gasson [410]
M 11
Ft. Loramie
10:45.39
3 Ryan Noll [701]
M 10
Anna
12:56.01
4 Cole Crim [869]
M 11
Houston
13:08.94
Event 23 GIRLS 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
4:19.41
2 Anna A
Anna
4:28.54
3 New Knoxville A
New Knoxville
4:50.76
4 Houston A
Houston
5:08.36
Event 24 BOYS 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Anna A
Anna
3:47.28
2 Ft. Loramie A
Ft. Loramie
3:49.58
3 Houston A
Houston
3:53.77
Event 25 GIRLS Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Avery Henschen [211]
F 11
New Knoxville
111'04.00"
2 Lenna Rowland [784]
F 11
Anna
108'05.00"
3 Molly Rioch [783]
F 11
Anna
95'07.00"
4 Allison Topp [216]
F 10
New Knoxville
80'10.00"
5 Cara Meyer [402]
F 11
Ft. Loramie
78'02.00"
6 Sydney Klosterman [770]
F 10
Anna
77'06.00"
7 Kierstyn Oberdorf [825]
F 12
Houston
76'11.00"
8 Camryn Edwards [740]
F 9
Anna
69'03.00"
9 Elisabeth Baende [227]
F 12
New Knoxville
68'11.00"
10 Macey Holthaus [433]
F 9
Ft. Loramie
64'07.00"
11 Miranda Evans [791]
F 9
Anna
63'09.00"
12 Morgan Deweese [435]
F 11
Ft. Loramie
62'04.00"
13 Aubrie Coyer [735]
F 10
Anna
59'05.00"
14 Aliya Hoelscher [417]
F 9
Ft. Loramie
56'01.00"
15 Jade Laux [424]
F 9
Ft. Loramie
52'00.00"
16 Julia Thompson [420]
F 11
Ft. Loramie
50'10.00"
17 Mariah Martin [817]
F 10
Houston
50'06.00"
18 Grace Eilerman [766]
F 9
Anna
48'02.00"
19 Keiren Thorpe [839]
F 9
Houston
47'08.00"
20 Megan Marlow [737]
F 11
Anna
46'07.00"
21 Alana Stricker [425]
F 11
Ft. Loramie
46'02.00"
22 Dani Paulus [427]
F 10
Ft. Loramie
42'04.00"
23 Katelynn Rockwood [823]
F 10
Houston
38'02.00"
London Reiss [763]
F 9
Anna
NM
Grayce Wolaver [830]
F 10
Houston
NM
Event 26 BOYS Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Ethan Funk [878]
M 11
Houston
124'09.00"
2 Andrew Millhouse [735]
M 12
Anna
114'03.00"
3 A.J. Arling [719]
M 12
Anna
110'08.00"
4 Derek Meyer
M 12
Ft. Loramie
109'06.00"
5 Landon Blankenship [742]
M 10
Anna
104'06.00"
6 Cody Selanders [880]
M 12
Houston
103'04.00"
7 Ethen Maurer [730]
M 10
Anna
96'11.00"
8 Jonah Resor [226]
M 12
New Knoxville
95'10.00"
9 Merritt Alspaugh [749]
M 11
Anna
93'07.00"
10 Devin Wray [405]
M 12
Ft. Loramie
88'08.00"
11 Caden Cruset [759]
M 12
Anna
83'06.00"
12 Alex Kellersmith [876]
M 10
Houston
82'07.00"
13 Landon Cantrell [737]
M 10
Anna
82'01.00"
14 Austin Schutz [875]
M 9
Houston
80'04.00"
15 Alex Gullett [716]
M 11
Anna
79'00.00"
16 Blaine Simpson [757]
M 9
Anna
78'08.00"
17 Camron Homan [433]
M 9
Ft. Loramie
74'05.00"
18 John Bruggeman [411]
M 9
Ft. Loramie
73'09.00"
19 Aiden Campbell [879]
M 10
Houston
71'08.00"
20 Elijah Steinke [225]
M 10
New Knoxville
67'07.00"
21 Jon Valentine [758]
M 9
Anna
67'02.00"
22 Ethan Freytag [733]
M 12
Anna
63'05.00"
23 Gustav Gothberg [864]
M 12
Houston
57'03.00"
24 Eli Willson [728]
M 11
Anna
9'02.00"
Event 27 GIRLS High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Riley Heitkamp [410]
F 11
Ft. Loramie
5'00.00"
2 Ashley Bertke [780]
F 11
Anna
5'00.00"
3 Jenna Wolters [777]
F 9
Anna
4'10.00"
4 Abby Wrasman [411]
F 11
Ft. Loramie
4'08.00"
5 Lauryn Wolters [771]
F 11
Anna
4'04.00"
6 Gabrielle Myers [761]
F 11
Anna
4'02.00"
Lauren Wingler [207]
F 9
New Knoxville
NM
Rachel Gehret [416]
F 9
Ft. Loramie
NM
Ella Doseck [753]
F 12
Anna
NM
Event 28 BOYS High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Ben Kovacs [725]
M 12
Anna
5'10.00"
2 Ryan Hoelscher [400]
M 10
Ft. Loramie
5'10.00"
3 Ryland Dyrness
M 12
New Knoxville
5'08.00"
4 Drew Barhorst [726]
M 10
Anna
5'04.00"
5 Kyler Huber [877]
M 11
Houston
5'02.00"
Ian Arnold [862]
M 10
Houston
NM
Event 29 GIRLS Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Ashley Bertke [780]
F 11
Anna
15'03.25"
2 Lauryn Wolters [771]
F 11
Anna
14'10.75"
3 Abby Wrasman [411]
F 11
Ft. Loramie
13'04.75"
4 Liberty Menke [205]
F 12
New Knoxville
12'04.75"
5 Madison Romanowski [758]
F 12
Anna
12'03.75"
6 Ella Boerger [419]
F 9
Ft. Loramie
12'00.75"
7 Makayla Burch [809]
F 10
Houston
12'00.50"
8 Lenna Rowland [784]
F 11
Anna
11'10.25"
9 Breelyn Berner [762]
F 11
Anna
11'02.00"
10 Lucie Heinrichs [768]
F 9
Anna
10'10.50"
11 Katrina Meiring [808]
F 11
Houston
10'01.00"
Event 30 BOYS Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Justin Richards [722]
M 10
Anna
19'00.00"
2 Isaac McDermott [723]
M 12
Anna
17'10.00"
3 Ian Arnold [862]
M 10
Houston
17'09.00"
4 Brandon Axe [711]
M 11
Anna
17'03.75"
5 Ethan Sherman [409]
M 9
Ft. Loramie
16'03.00"
6 Jeremy Doty [228]
M 12
New Knoxville
16'00.75"
7 Drew Barhorst [726]
M 10
Anna
15'03.25"
8 Kyler Huber [877]
M 11
Houston
14'09.00"
9 John Bruggeman [411]
M 9
Ft. Loramie
14'02.00"
10 Kameron Lukey [860]
M 9
Houston
13'01.75"
11 Derek Meyer
M 12
Ft. Loramie
12'07.75"
Event 31 GIRLS Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Allison Topp [216]
F 10
New Knoxville
31'03.00"
2 Sydney Klosterman [770]
F 10
Anna
31'01.50"
3 Molly Rioch [783]
F 11
Anna
30'01.00"
4 Camryn Edwards [740]
F 9
Anna
29'10.50"
5 Lenna Rowland [784]
F 11
Anna
28'01.00"
6 Cara Meyer [402]
F 11
Ft. Loramie
27'09.00"
7 Morgan Deweese [435]
F 11
Ft. Loramie
27'04.50"
8 Kierstyn Oberdorf [825]
F 12
Houston
27'04.00"
9 Keiren Thorpe [839]
F 9
Houston
26'10.00"
10 Jenna Wolters [777]
F 9
Anna
26'09.50"
11 Elisabeth Baende [227]
F 12
New Knoxville
26'07.00"
12 Macey Holthaus [433]
F 9
Ft. Loramie
26'02.50"
13 Julia Thompson [420]
F 11
Ft. Loramie
24'05.25"
14 Aubrie Coyer [735]
F 10
Anna
23'08.00"
15 Aliya Hoelscher [417]
F 9
Ft. Loramie
22'01.00"
16 Alana Stricker [425]
F 11
Ft. Loramie
21'09.00"
17 Jade Laux [424]
F 9
Ft. Loramie
21'07.00"
18 Megan Marlow [737]
F 11
Anna
19'07.00"
19 Miranda Evans [791]
F 9
Anna
19'06.00"
20 Grace Eilerman [766]
F 9
Anna
19'04.00"
21 Mariah Martin [817]
F 10
Houston
19'01.00"
22 Katelynn Rockwood [823]
F 10
Houston
18'11.50"
23 Dani Paulus [427]
F 10
Ft. Loramie
18'00.00"
Grayce Wolaver [830]
F 10
Houston
NM
Event 32 BOYS Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Andrew Millhouse [735]
M 12
Anna
42'08.50"
2 Cody Selanders [880]
M 12
Houston
41'11.50"
3 Landon Blankenship [742]
M 10
Anna
40'10.50"
4 Ethan Funk [878]
M 11
Houston
39'07.50"
5 Eli Willson [728]
M 11
Anna
39'06.50"
6 A.J. Arling [719]
M 12
Anna
38'03.50"
7 Alex Gullett [716]
M 11
Anna
37'05.00"
8 Caden Cruset [759]
M 12
Anna
37'02.00"
9 Lucas Smith [702]
M 11
Anna
35'07.00"
10 Jon Valentine [758]
M 9
Anna
33'01.00"
11 Landon Cantrell [737]
M 10
Anna
32'02.00"
12 Ethen Maurer [730]
M 10
Anna
31'09.00"
13 Camron Homan [433]
M 9
Ft. Loramie
31'03.50"
14 Blaine Simpson [757]
M 9
Anna
31'01.00"
15 Ethan Freytag [733]
M 12
Anna
29'02.50"
16 Merritt Alspaugh [749]
M 11
Anna
28'10.50"
17 Aiden Campbell [879]
M 10
Houston
28'01.00"
18 John Bruggeman [411]
M 9
Ft. Loramie
27'04.00"
19 Austin Schutz [875]
M 9
Houston
26'05.50"
20 Elijah Steinke [225]
M 10
New Knoxville
25'10.50"
21 Gustav Gothberg [864]
M 12
Houston
23'11.50"
Devin Wray [405]
M 12
Ft. Loramie
NM
Owen Klinker [739]
M 9
Anna
NM
Derek Meyer
M 12
Ft. Loramie
NM
Seth Oberdorf [865]
M 10
Houston
NM
Isaac Wills [877]
M 10
Houston
NM
Event 33 GIRLS Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Hannah Raterman [429]
F 12
Ft. Loramie
10'00.00"
2 Riley Heitkamp [410]
F 11
Ft. Loramie
9'06.00"
3 Mariah Booher [814]
F 12
Houston
8'06.00"
4 Breelyn Berner [762]
F 11
Anna
7'06.00"
5 Abby George [767]
F 9
Anna
7'00.00"
6 Ava Bollheimer [755]
F 9
Anna
7'00.00"
7 Abby Wrasman [411]
F 11
Ft. Loramie
7'00.00"
8 Addy Frohne [802]
F 10
Houston
6'00.00"
8 Lucy Fergeson [759]
F 9
Anna
6'00.00"
Event 34 BOYS Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Gavin Kemper [414]
M 11
Ft. Loramie
12'00.00"
2 Frank Rethman [406]
M 10
Ft. Loramie
11'06.00"
3 Isaiah Scheer [415]
M 11
Ft. Loramie
9'06.00"
4 Kameron Lukey [860]
M 9
Houston
9'00.00"
5 Alex Burd [730]
M 10
Anna
8'06.00"
6 Brayden Kauffmann [719]
M 10
Anna
8'00.00"
Wes Vondenhuevel [865]
M 9
Houston
NM